email: info@english2go.sk  tel: 0915 064 864

Referencie

Nahrávky su skvelý spôsob, ako sa učiť angličtinu. Počúvam ich hlavne na ceste do práce a aj pri športe. Sám si viem určiť kedy mám čas naučiť sa niečo nové.
MartinOperátor výroby
Skvele spracované anglické konverzačné frázy na rôzne témy, ktoré človek zažíva v bežnom živote a teda vie to aj použiť, keď sa v takej situácii ocitne. Mne to pomohlo sa zlepšiť. Odporúčam.
FilipInformatik
Už dávno som hľadala nejakú angličtinu, kde si viem ešte lepšie precvičiť, čo už viem. Myslím, že toho viem už dosť, ale nepoužívam to. Takto zostávam v strehu, pracujem na sebe a mám zo seba dobrý pocit.
Martinapracovník v banke
Ja som bola úplný začiatočník a veľmi mi to pomohlo. Naučila som sa opýtať základné otázky a to tak, že som len presne opakovala, čo bolo v nahrávke. Je to pre mňa super.
Simona M. živnostník
Toto je pecka. Ja osobne kopec času trávim v aute. Toto je pre mňa spôsob ako sa po troškách zlepšovať. Namiesto reklám v rádiu si pustím angličtinu a púšťam si to, až kým to neviem dobre povedať. A potom idem ďalej. Skvelé.
Peterpredajca
Aké to bolo? Famózne. Najprv som nevedela, čo od toho čakať. Na angličtinu chodím, no tieto nahrávky a opakovanie ma ešte viac nakopli. Precvičím si naviac, čo som sa už učila a lepšie to viem potom používať. Za mňa 100 bodov.
Sophia

Buď prvý, kto sa dozvie o novinkách!