FAQ – Často kladené otázky

Ako viem, ktoré nahrávky sú určené pre mňa?

Nahrávky sú označené podľa medzinárodných úrovní. A1 je úplný začiatočník, A2 lepší začiatočník, B1 je mierne pokročilý študent, B2 je pokročilý študent. Na internete sa dajú urobiť testy, kde zistíš svoju úroveň. Odporúčame si taktiež pozrieť obsah nahrávok ako tématicky, tak aj gramaticky. Ak by si sa nevedel rozhodnúť, tak si vypočuj ukážkové vety z úrovní, nad ktorými váhaš.

Čo sú konverzačné nahrávky?

Sú to nahrávky na rôzne témy, ktoré sú na tvojej úrovni potrebné a dôležité. Je v nich taktiež použitá slovná zásoba a gramatika, ktorú by si mal na danej úrovni ovládať. Pomôžu ti pripraviť sa na situácie v živote, s ktorými sa možno stretneš.

Čo sú gramatické nahrávky?

Sú to nahrávky určené na precvičenie gramatiky, ktorú si sa už učil. Slúži na lepšie predstavenie si, ako sa daná gramatika dá použiť. Je to praktické využitie pravidiel, ktoré si sa v škole učil naspamäť.

Čo potrebujem, aby som si nahrávky vedel vypočuť?

Potrebuješ počítač alebo telefón s pripojením na internet. Nahrávky si jednoducho pustíš kdekoľvek budeš chcieť. Taktiež budeš potrebovať program, kde si vieš otvoriť PDF materiál k učeniu.

Čo obsahuje produkt english2go?

Produkt english2go pozostáva z nahrávok, ktoré si budeš počúvať a materiál s prepisom nahrávok, ktorý si môžeš stiahnuť. Podľa úrovne, ktorú si vyberieš, sú pripravené rôzne témy a gramatika.

Aké sú možné spôsoby platby?

Platba je možná kartou alebo cez internet banking.

Kedy dostanem nahrávky?

Nahrávky budú dostupné v tvojom profile ihneď po obdržaní platby. A už môžeš počúvať a učiť sa.

Môžem si nahrávky stiahnuť?

Nahrávky sú dostupné kedykoľvek v členskej sekcii po prihlásení sa. Nahrávky bohužiaľ nieje možné stiahnuť.

Neodkladaj to. Začni sa učiť angličtinu už teraz: